VIZITKY DO 48 HOD.!

Vizitky do 48 hodin s vyzvednutím na 270 výdejních místech!

Nově nabízíme tisk vizitek s dodáním do 48 hodin! Stačí zadat objednávku do 15 hodin. Následující pracovní den vizitky tiskneme a expedujeme! Můžete si je vyzvednout na 203 místech v ČR a 67 na Slovensku! 

Vyberte si vzor vizitky: zde

Nahrajte vlastní grafiku: zde

Tiskněte si! Vizitky, letáky, brožury, kalendáře ...

Tisk v prémiové kvalitě s možností doručení expres do 48 hod. a odběrem na 270 místech po ČR a SR.

Vizitky navíc zdarma!

Ke každé objednávce vizitek nad 100 kusů dostáváte automaticky 20 vizitek navíc jako bonus od nás zcela zdarma.

Sleva na vizitky až 80%

Objednejte větší množství vizitek a můžete získat až 80% slevu! Čím více vizitek objednáte, tím je větší cenové zvýhodnění v ceně za kus.

Galerie našich vizitek

Vyberte si vizitky z naší galerie připravených oboustranných vizitek a vytvořte si tak své originální vizitky. Všechny čablony na vizitky jsou jedinečné a byly vytvořeny na míru pouze pro tento web.

Vizitky s Vaším logem

Chcete si nechat vytisknout vizitku s logem Vaší firmy? Není nic jednoduššího, vyberte si vizitku z devíti různých barevných provedení, pošlete nám Vaše logo a obdržíte perfektní firemní viztky.

Máte svoji grafiku?

Jednoduše nahrajte vlastní grafický návrh vizitky, který máte připravený pro ofsetový tisk a my vám vizitky vytiskneme a zašleme. Vizitky vám na přání také sestavíme nebo vám naši grafici navrhnou vizitky dle vašich představ!

Garance kvality

Na trhu tiskových služeb působíme již přes 20 let, veškeré zakázky zpracováváme na nových strojích, které zaručují perfektní tiskovou kvalitu, stálost barev a přesnost tisku. Přesvědčte se sami!

Oboustranné vizitky z široké palety našich připravených grafických návrhů nebo z vámi dodaných podkladů. Služba online, bez nutnosti koupě a instalace dalšího programu. Široká nabídka již hotových grafických vzorů, průběžně aktualizovaná a doplňovaná o novinky. Krátké dodací lhůty, konkurenční ceny, kvalitní tisk.

© tisknisi.cz 2015