Reklamní textil na míru!

Reklamní textil s potiskem Vám dodáme na míru Vašim potřebám! Ať už se jedná o klasická trička, mikiny, kšiltovky / snapbacky, tílka, vesty nebo bundy zajistíme Vám potřebný textil a vybereme nejvhodnější technologii potisku v závislosti na Vašem požadavku nebo počtu ks textilu, které chcete brandovat. Vše ve špičkové kvalitě a s rychlým dodáním (v průměru 5 - 7 prac. dnů od objednávky). Samozřejmostí je možnost potisku vlastního textilu.

 

 

 

Jakou technologii potisku textilu zvolit?

Níže mrkněte na jednotlivé technologie potisku textilu, abyste získali rychlý přehled. S technologí potisku pro Vámi vybraný textil Vám rádi poradíme a doporučíme nejvhodnější technologii potisku textilu.

Kde objednat textil na potisk?

Potisknout či brandovat lze prakticky jakýkoliv textil. Nejlepší zkušenosti však máme s těmito dodavateli a výrobci textilu. V nabídce naleznete jak ekonomický textil (řady Basic) vhodný pro jednorázové akce, tak prémiový textil pro náročnější zákazníky. Dále jsou zde speciality jako textil bez etikety za krkem nebo textil z organické bavlny.

  Malfini - kompletní nabídka textilu zde

  bezpotisku.cz - kompletní nabídka textilu zde

Pokud máte vlastní textil, není problém nám jej zaslat a my Vám uděláme potisk nebo výšivku!

 

Jak objednat textil s potiskem?

Je to jednoduché a snadné. Stačí vybrat textil, který chcete potisknout z katalogů výše. Následně přejít na kontaktní formulář níže a zde poslat odkazy na vybraný reklamní textil, počty ks a přiložit Vaše logo, obrázek, či grafiku. Následně se Vám ozveme, zašleme cenovou nabídku a vizualizaci jak bude logo na oblečení vypadat.* Následně již stačí potvrdit a objednat.

*grafické práce mohou být zpoplatněny v závislosti na složitosti Vámi požadované grafiky pro potisk textilu. O ceně grafických prací budete informováni předem.

 

Ukázky a reference textilu s potiskem

Níže se můžete mrknout na zlomek naší produkce reklamního textilu s potiskem, který jsme dodali našim novým i pravidelným zákazníkům:

 

 

 

 

Máte zájem o dodávku reklamního textilu s potiskem?

Vyplňte krátký kontaktní formulář a my se Vám ozveme a se vším rádi poradíme.