Nově expresní potisk textilu! Trička, mikiny, polokošile, pracovní oděvy a další s vlastním potiskem. Objednávejte online, za 3 minuty hotovo! 

Chci navrhnout firemní identitu

Firemní identita nebo-li corporate identity (zkráceně CI) je jednotný grafický styl, pomocí kterého může každý zákazník nebo partner jasně identifikovat Vaši společnost. Ať už Vás uvidí na webu, Facebooku, potká Váš automobil na ulici nebo dostane do ruky reklamní leták či fakturu. Všechny reklamní a marketingové materiály Vaší společnosti by měly mít jasně dané mantinely co do definice barev, použití loga, typu fonty atd. Navrhneme Vám neotřelou firemní identitu vč. grafického manuálu, který budete používat vždy pokud budete chtít vytvořit libovolný marketingový materiál. S návrhem firemních identit (CI) máme mnohaleté zkušenosti (více jak 25 let) a proto věříme, že nalezneme společnou řeč.

 

Tvorba firemní a korporátní identity (CI)

Níže naleznete ukázky zpracování korporátních identit pro firmy menší i nadnárodní. Jedná se o malý zlomek naší tvorby, kterou naše studio zpracovalo od roku 1995.

 

Korporátní identita TSE

Návrh firemní identity TSE

 

Korporátní identita vč. návrhu loga a logo manuálu Jihočeská univerzita JCTT

Návrh korporátní identity JČU JCTT

 

Korporátní identita vč. návrhu loga KEB EGE

Návrh firemní identity KEB EGE

 

Korporátní identita vč. návrhu loga a logo manuálu Hochtief stavební

Návrh loga a korporátní identity skupiny Hochtief

 

Garance spokojenosti

Nemusíte se bát, že se Vám grafický návrh od nás nebude líbit. Uděláme maximum, aby se grafika firemní identity dokončila k Vaší plné spokojenosti. Rádi tedy připravíme více variant, v případě že s prvními návrhy nebudete spokojeni. 

 

Máte o tvorbu firemní / korporátní identity zájem?

Vyplňte krátký kontaktní formulář a my se Vám ozveme a se vším rádi poradíme.