Nově expresní potisk textilu! Trička, mikiny, polokošile, pracovní oděvy a další s vlastním potiskem. Objednávejte online, za 3 minuty hotovo! 

Profesionální prezentace

Mějte vše dokonale sladěné

do posledního detailu! 

Prezentujte své služby nebo produkt jako profíci! Nechte si udělat základní firemní identitu
a slaďte veškeré tiskoviny a reklamu do jednotného stylu!
Vizitky, letáky, bloky, propisky, rollupy, dárkové poukazy nebo třeba roušky.
Stačí se ozvat na radek@tisknisi.cz.

Grafika na mieru

Robíme grafický dizajn

ktorý jednoducho predáva!

Máme 25 rokov skúseností, tím profesionálnych kreatívnych grafikov / DTP pracovníkov

a podávame výbornú kávu Nespresso. Poďme prebrať Vaše predstavy a realizovať ich.

Samozrejmosťou je možnosť následnej výroby na kľúč v našej plne vybavenej tlačiarni.

Logo je len začiatok

Navrheneme Vám logo

alebo kompletné identitu (CI)!

Vieme vytvoriť chytľavé logo alebo Vám navrhneme kompletné firemnú identitu,

aby ste Vašu spoločnosť mohli ucelene prezentovať na všetkých reklamných materiáloch.

Radi Vám tiež urobíme redesign Vaše existujúceho loga alebo firemnej identity. Ozvite sa.

Polepíme čokoľvek

Potrebujete polepiť

auto, dodávku alebo autobus?

Vymyslíme grafiku, vytlačíme, polepíme. Ide to ľahko!

Polepiť vieme akýkoľvek dopravný prostriedok, máme certifikáciu

na okenné fólie (OWV) a skúsenosti s veľkými i malými aplikáciami.

Kreatívne grafické štúdio

Za našou tlačiarňou stojí tím profesionílních kreatívnych grafikov a DTP pracovníkov, ktorí Vám radi pripravia grafický návrh akékoľvek tlačoviny, indoor alebo outdoor reklamy, webového banneru, obalu alebo kompletný firemnej identity! Pôsobíme v obore takmer 25 rokov a vďaka tomu máme veľké skúsenosti s najrôznejšími projektmi menšieho aj väčšieho rozsahu. V súčasnej dobe obsluhujeme desiatky firiem od tých malých až po nadnárodné korporácie, ktorým zabezpečujeme kompletné grafický a tlačový servis.

Expresné doručenie
u vybraných produktov
Doprava zdarma
od 100 €
Množstvové zľavy
až 80 %
Skúsenosti v odbore
viac ako 25 rokov

Proč oslovit naše grafické studio?

Máme tým profesionálních kreativců i zkušených DTP pracovníků, kteří přesně vědí co dělají a dokážou Vám vyhovět i v rámci složitějších grafických prací nebo zapeklitých požadavků. Vzhledem k tomu, že disponujeme kompletní výrobou a vlastní tiskovou produkcí, víme jak připravit zakázku tak, aby splňovala veškeré požadavky pro digitální, ofsetový nebo velkoplošný tisk a byla realizována přesně tak, jak si představujete! Ať už hledáte grafické studio v Českých Budějovicích, Praze, Ostravě, Liberci, Plzni nebo třeba ve Strakonicích, ozvěte se nám, obsluhujeme klienty po celé ČR a SR!

 

30 let zkušeností se nedá nahradit!

V oboru grafického designu a polygrafie se pohybujeme od roku 1995 a proto víme, že některé věci se jen tak nedají obejít nebo zjednodušit. V dnešní době bohužel nabízí své služby plno laických grafiků, kteří Vám sice navrhnou na oko líbívý design, ale neví nic o následné tiskové produkci a knihařském zpracování. Měsíčně zpracujeme okolo 600 tiskových zakázek a moc dobře víme, že toto je kámen úrazu a počáteční bod problémů u tisku.
Svěřte grafický design Vašich výrobků nebo služeb do rukou odborníků, kteří Vám ušetří nemálo času, starostí a v konečném důsledku i peněz!

 

Grafické studio a tiskárna České Budějovice

 

Specialisté na obalovou grafiku

Umíme navrhovat obaly a etikety, které prodávají! Namátkou jsme navrhovali kompletní produktovou řadu pro firmu Druid, s jejichž výrobky se můžete setkat ve většině marketů a hypermarketů. Dále jsme realizovali obaly pro firmu Biolinie, která se zabývá zdravou výživou a bio potravinami. Umíme vymyslet brand, vytvořit k němu grafiku a uvést jej v život. Zavolejte nebo napište a začněte prodávat!

 

Grafický návrh krabiček pro firmu Biolinie  Grafický návrh krabiček pro Druid

 

Nejmodernější technika a aplikace

K tvorbě grafiky, grafického designu a DTP používáme výhradně moderní vybavení platformy Apple + nejnovější aplikace Adobe. Jdeme s dobou a v rámci realizace grafických návrhů jsme schopni zhotovit vizualizace nebo 3D modely, abyste je mohli prezentovat kolegům, vedení nebo Vašim zákazníkům. Samozřejmostí jsou tiskové výstupy, náhledy a nátisky ve věrohodném provedení. 

 

Grafický návrh bannerů a reklamních ploch

 

Grafické studio ověřené reálnými zákazníky!

Nepotřebujeme si sami psát smyšlená hodnocení a reference. Máme certifikát "Ověřeno zákazníky" na Heureka.cz, kde nás ohodnotili stovky reálných zákazníků, kteří u nás skutečně objednali tvorbu grafiky, tisk vizitek, výrobu rollupů, reklamních plachet, foto pláten neboo třeba plakátů A2! Nic neskrýváme, sami si můžete recenze projít zde.

 

Hodnocení naší tiskárny Heureka