Nově expresní potisk textilu! Trička, mikiny, polokošile, pracovní oděvy a další s vlastním potiskem. Objednávejte online, za 3 minuty hotovo! 

Vizitky za pár centov expres!

Nižšie si vyberte aký druh vizitiek by ste chceli vytlačiť.
Stačí zvoliť počet ks, nahrať tlačové dáta a objednať. Hotové do 3 minút!
Na výber máte od klasických vizitiek, vizitiek s lamináciou až po exkluzívne vizitky s UV alebo 3D UV lakmi.
Samozrejmosťou je kontrola Vašich tlačových dát našimi profesionálnymi grafikami.
Pokiaľ bude akýkoľvek problém ozveme sa Vám, poradíme a pomôžeme :-).

Expresné doručenie
u vybraných produktov
Doprava zdarma
od 100 €
Množstvové zľavy
až 80 %
Skúsenosti v odbore
viac ako 25 rokov

Proč tisknout vizitky u nás?

Vše je naprosto jednoduché, intuitivní a rychlé. Objednávku vyřídíte online z pohodlí domova nebo kanceláře. Navíc za nejlepší ceny a s možností expresní expedice ještě dnes.

 

Bohaté zkušenosti s tiskem (nejen) vizitek!

Jsme profesionálové ve svém oboru. V oblasti reklamy a tisku působíme od roku 1995. Například v loňském roce jsme vytiskli bezmála 7.000.000 ks vizitek! To už je pořádná porce a záruka pro Vás, že si poradíme i s Vaší zakázkou. Nerozlišujeme jestli jste živnostník, malá firma nebo nadnárodní korporace, rádi vytiskneme vizitky každému!

Vizitky pravidelně tiskneme nejen pro tyto firmy:

Reference tiskárna

 

Potřebujete vizitky do 24 hod.? Není problém!

Neslibujeme nesplnitelné jako ostatní! Garantujeme Vám, že vizitky expedujeme v udávaném termínu! Nabízíme 3 režimy expedic. Standardní expedice vizitek do 48 hod. od objednání, Expresní expedice vizitek do 24 hod. od objednání a ultra expresní expedice s možností odeslání ještě dnes (platí pro pracovní dny, neplatí pro svátky a víkendy). Více informací o možnostech dodání a podmínek dodržení udávaných termínů naleznete zde. Všechny zákazníky průběžně informujeme o stavu objednávky + máte možnost sledovat stav v zákaznickém účtu.

Expresní tisk a dodávka vizitek

 

 

Tradiční i netradiční materiály na vizitky a skvělé efekty!

V nabídce máme širokou škálu nejrůznějších papírů na vizitky. Mnoho tiskáren vizitky tiskne na slabé papíry typu 250g nebo 300g. My jsme toho názoru, že vizitky mají být na silném a pevném prémiovém papíru! Proto naše nabídka začíná na 350g lesklé nebo matné křídě. Dále je možnost tisknout na 400g křídu, luxusní strukturované papíry, plasty, magnety nebo třeba samolepky. Velmi žádanou záležitostí jsou vrstvené vizitky s barevnými proklady, které začínají na tloušťce 650g a vrstvením lze docílit až 1.000g! Samozřejmostí je možnost laminace - lesk, mat nebo ultra hebké soft touch! Pokud si nevíte rady jaký papír (nejen) na vizitky vybrat, objednejte si náš kapesní vzorník papírů!

Nově nabízíme také parciální UV lakování a 3D UV lakování s možností volby barevných fólií.

Dále žhavá novinka vizitky s tvarovým ořezem (libovolný tvar) na deskovém plotru!

 

Vizitky s 3D UV lakem   Vrstvené vizitky Multiloft až 1000g   Viztiky s tvarovým ořezem   Magnetické vizitky   Vizitky z plastu na PET materiálu   Vizitky s laminací lesk, mat nebo soft touch   Vizitky s 3D UV lakem a fóliemi

 

Tisk vizitek ověřený reálnými zákazníky!

Nepotřebujeme si sami psát smyšlená hodnocení a reference. Máme certifikát "Ověřeno zákazníky" na Heureka.cz, kde nás ohodnotili stovky reálných zákazníků, kteří u nás skutečně objednali tisk vizitek, letáků, brožur, kalendářů a dalších tiskovin! Nic neskrýváme, sami si můžete recenze projít zde.

 

Reference heureka tiskárna

 

Nemáte vlastní grafiku? Vyberte si z 250 vzorů vizitek!

Nechat si vyhotovit grafický návrh vizitek je pro mnoho lidí problematické. Stojí to velké množství úsilí a hlavně peněz. Mnohdy je komunikace s grafikem neefektivní a zdlouhavá. U nás je to jiné. Stačí si vybrat z více než 250 vzorů vizitek, které jsou pro naše zákazníky zcela zdarma! Šablonu vizitky si jednoduše upravíte online - vyberete si z více než 70 druhů fontů, upravíte jeho velikost, barvy, zarovnání nebo třeba tučnost (stejně jako ve Wordu). Pokud si z našich vzorů vizitek nevyberete, můžete zvolit univerzální šablonu vizitky, kterou si navrhnete na míru a můžete nahrát třeba vlastní obrázek nebo logo.

 

Online editor na tvorbu vizitek

 

Kontrola vizitek před tiskem + drobné úpravy zdarma!

Nejste si jisti zda-li Vaše vizitky splňují veškeré náležitosti proto, aby byly vytištěny v co nejvyšší možné kvalitě? U nás se strachovat nemusíte! V případě drobných chyb a nedostatků vše opravujeme ZDARMA a ihned! Stejně tak Vám zdarma opravíme např. telefonní číslo nebo e-mail na vizitce. Samozřejmostí jsou i náročnější úpravy vizitek (kompletní grafický návrh vizitek, překreslení původní vizitky, retuš obrázků atd.). Grafické práce si můžete jednoduše objednat zde.

Kontrola vizitek před tiskem zdarma

 

Expresní řešení reklamací tisku vizitek

Víme, že se sem tam něco pokazí a ačkoliv máme naše stroje a systémy nadstandardně automatizované, pracují s nimi lidé, kteří čas od času nějakou chybu udělají. Maximální lhůta pro reklamaci (30 dní) však u nás neplatí! Pokud nám dodáte fotky pokažených tiskovin a je jasně prokazatelné, že chyba vznikla na naší straně, tiskoviny dáváme okamžitě přetisknout v režimu express (pokud to lze, tak ještě ten samý den) a následně expedujeme k Vám! Původní pokažené tiskoviny si můžete jako omluvu ponechat - není třeba je zasílat zpět.

Expresní řešení reklamací