Nově expresní potisk textilu! Trička, mikiny, polokošile, pracovní oděvy a další s vlastním potiskem. Objednávejte online, za 3 minuty hotovo! 

Chci grafiku pro tiskoviny

Pokud nabízíte dobrý výrobek nebo službu a potřebujete jej prezentovat Vašim zákazníkům nebo partnerům, je třeba neopomenout tradiční formu propagace - tiskoviny, tzn. letáky, plakáty, prospekty, katalogy a další. Vzhledem k tomu, že téměř 25 let navrhujeme funkční grafiku veškerých tiskovin a k dispozici máme kompletně vybavenou tiskárnu, víme přesně jak připravit grafický návrh Vašich tiskovin, aby ve výrobě vše proběhlo tak jak má. Navíc v případě realizace grafiky a tisku u nás nabízíme výrazné slevy.

 

Tvorba grafiky pro firemní i osobní tiskoviny

Níže naleznete ukázky zpracování grafiky na nejrůznější tiskoviny jakožto letáky, plakáty, vizitky, brožury a další tiskoviny. Jedná se o malý zlomek naší tvorby, kterou naše studio zpracovalo za téměř 25 let své existence.

 

Grafické návrhy vizitek

Grafický návrh vizitek Otherm  Grafický návrh vizitek Sony  Grafický návrh vizitek Allianz  Grafický návrh vizitek All4Led  Grafický návrh vizitek O2  Grafický návrh vizitek Spa Doubravka

                     

 

Grafické návrhy letáků, plakátů, brožur a dalších

Grafický návrh plakátu pro Rock Radio  Grafický návrh katalogů a brožur  Grafický návrh rollupů Toscool  Grafický návrh plakátu Rock Radio  Grafický návrh Boršovského zpravodaje  Grafické návrhy krabiček a rollupů      

 

Grafické návrhy kompletního portfolia tiskovin vč. jejich výroby v naší tiskárně

Grafický návrh tiskovin pro KEB EGE

Grafický návrh tiskovin pro TSE

 

Grafický návrh krabiček vč. jejich výroby v naší tiskárně
       Grafický návrh loga a krabiček pro BiolinieGrafický návrh krabiček na čaje pro Biolinie

 

Garance spokojenosti

Nemusíte se bát, že se Vám grafický návrh od nás nebude líbit. Uděláme maximum, aby se grafika tiskovin dokončila k Vaší plné spokojenosti. Rádi tedy připravíme více variant, v případě že s prvními návrhy nebudete spokojeni. 

 

Máte o tvorbu firemních nebo osobních tiskovin zájem?

Vyplňte krátký kontaktní formulář a my se Vám ozveme a se vším rádi poradíme.