Nově expresní potisk textilu! Trička, mikiny, polokošile, pracovní oděvy a další s vlastním potiskem. Objednávejte online, za 3 minuty hotovo! 

Chci navrhnout obal nebo etiketu

Studie hovoří jasně - obal prodává! Svěřte tvorbu grafického designu obalu na Váš výrobek profesionálům, kteří se tím zabývají již téměř 25 let! Navrhneme Vám obal, který nezapadne v žádném prodejním regálu. Umíme vytvořit design obalu nebo etikety z čistého stolu nebo připravit lehký facelift / redesign Vaší stávající grafiky.

 

Tvorba obalu nebo etikety výrobku

Níže naleznete ukázky zpracování etiket a obalů pro firmy menší i nadnárodní. Jedná se o malý zlomek naší tvorby, kterou naše studio zpracovalo za téměř 25 let své existence.

 

Výroba obalů a etiket na klíč

Zašlete nám své představy a my Vám navrhneme poutavý design, vymyslíme konstrukci (krabiček) a následně vytiskneme a vysekáme u nás v tiskárně! Umíme vyrobit jakýkoliv tvar, stačí se ozvat.

Více informací o výrobě obalů zde.

Více informací o tisku etiket na kotoučku zde.

 

Grafické návrhy obalů a etiket

Grafický návrh obalu Rýže Biolinie

Redesign etikety a kelímku Lipánek pro Madeta

Grafický návrh krabiček pro Biolinie

Redesign obalu Cottage pro Madeta

Etikety salám

krabičky čaje

Krabičky třtinový cukr

 

Garance spokojenosti

Nemusíte se bát, že se Vám grafický návrh od nás nebude líbit. Uděláme maximum, aby se grafika firemní identity dokončila k Vaší plné spokojenosti. Rádi tedy připravíme více variant, v případě že s prvními návrhy nebudete spokojeni. 

 

Máte o tvorbu obalu nebo etikety zájem?

Vyplňte krátký kontaktní formulář a my se Vám ozveme a se vším rádi poradíme.