Vytvoř si DL leták s logem / obrázkem -

Šablona Univerzální pro online tvorbu originálního dárkového poukazu. Kvalitní zpracování a výběr z více než 250 šablon. Tisk dárkových poukazů, pozvánek a voucherů s expresním dodání.

Navrhni si DL leták
Jak na to

Rozměr š x v (mm)
Podle této linky bude Váš DL leták oříznut. Obrázky přetahujte za okraj této linky po všech směrech aby vznikla spadávka. Rámečky nedoporučujeme, nemusí být oříznuty na milimetr přesně.
Barva pozadí
Resetovat

Opravdu chcete vymazat veškeré úpravy a začít znovu?

začněte klepnutím
na jakýkoliv řádek

Barva pozadí
Resetovat

Opravdu chcete vymazat všechny provedené textové úpravy??

Spočítej si cenu

Spočítej si cenu

Vyberte parametry tiskovin a ihned uvidíte, kolik zaplatíte!

Cena

Máte vybráno kusů
Kč / kus

Cena celkem Kč bez DPH Cena celkem

 

Proč tisk dárkových poukazů, pozvánek, PF nebo DL letáků u nás?


S tiskem dárkových poukazů, pozvánek, PF a novoročenek nebo DL letáků  máme zkušenosti více jak 26 let (od roku 1995). Tisk DL letáků je stále jednou z nejefektivnějších způsobů offline reklamy a neměl by být opomínán. Dárkový poukaz nebo pozvánku můžete poslat mailem nebo přes whatsup, ale pokud ji někomu předáte na krásném strukturovaném papíře, má to mnohem větší váhu a prestiž. Tisk dárkových poukazů a dalších zajišťujeme na špičkových japonských tiskárnách Konica Minolta, barvy jsou maximálně syté, jasné a kontrastní. Velké náklady DL letáků realizujeme na špičkových německých ofsetových tiskových strojích KBA (KBA Rapida 75-5 a 75-6L)- Každý, kdo dostane vytištěný leták do ruky, na Vás jen tak nezapomene :-)

Formáty DL letáků nabízíme standardní 210 x 99 mm tzn. 1/3 A4 na šířku. Není problém vytisknout i atypické a netradiční formáty letáků, stačí nám zaslat poptávkua na obchod@tisknisi.cz.

Pro tisk dárkových poukazů, pozvánek, PF, novoročenek nebo DL letáků můžete využít náš online editor, kde si vyberete ze šablon, které jsou pro tisk u nás zcela zdarma! Stačí vyplnit a naformátovat texty. Pokud chcete nahrát obrázek nebo logo můžete zvolit speciální typ šablony na dárkové poukazy, pozvánky nebo DL letáky. V případě zájmu Vám poskytneme našeho profi grafika a vytvoříme nezaměnitelnou a působivou grafiku, která Vás odliší od konkurence jednou pro vždy. Stačí nám zaslat texty ve Wordu, obrázky a logo. Do 3 dnů máte krásnou grafiku, která Vás bude skvěle reprezentovat.

Dárkové poukazy, pozvánky, DL letáky a novoročenky je možné tisknout na velmi široké spektrum papírů, ať už se jedná o klasické křídové lesklé a matné papíry nebo přírodní bezdřevé ofsetové papíry, tisk DL letáků můžeme realizovat na nejrůznější strukturované papíry nebo třeba plasty (PET), které najdou uplatnění zejména v gastro průmyslu (vodě odolné a neroztrhnutelné letáky / nápojové lístky pro bary, kavárny, vinotéky atd.). Samozřejmostí je laminace dárkových poukazů nebo pozvánek (lesk, mat, hedvábná soft touch) nebo parciální UV lakování, které pozvedne tiskoviny na úplně jinou úroveň!

Nejčastější papíry pro tisk dárkových poukazů, pozvánek a novoročenek jsou křídy v lesku nebo matu o gramážích 200g, 250g nebo 300g.

Pro tisk DL reklamních letáků doporučujeme používat křídu 135g, která má skvělý poměr cena/výkon.

Tisk dárkových poukazů, PF, poukazů a DL letáků je možný objednat již od 20 ks za opravdu skvělé ceny. Pokud objednáte tisk letáků společně třeba s vizitkami a samolepkami, dostanete dopravu zdarma! 

Pro velké letákové kampaně jsme schopni bez problému sjednat distribuci do Vámi zvolené lokality nebo letáky nabalit po vybraných počtech dle dodaného rozdělovníku a distribuovat po celé ČR nebo SR, příp. do celého světa!