Nově expresní potisk textilu! Trička, mikiny, polokošile, pracovní oděvy a další s vlastním potiskem. Objednávejte online, za 3 minuty hotovo! 

Profesionální prezentace

Mějte vše dokonale sladěné

do posledního detailu! 

Prezentujte své služby nebo produkt jako profíci! Nechte si udělat základní firemní identitu
a slaďte veškeré tiskoviny a reklamu do jednotného stylu!
Vizitky, letáky, bloky, propisky, rollupy, dárkové poukazy nebo třeba roušky.
Stačí se ozvat na radek@tisknisi.cz.

Grafika na míru

Děláme grafický design,

který jednoduše prodává!

Máme 25 let zkušeností, tým profesionálních kreativních grafiků / DTP pracovníků

a podáváme výbornou kávu Nespresso. Pojďme probrat Vaše představy a realizovat je.

Samozřejmostí je možnost následné výroby na klíč v naší plně vybavené tiskárně.

Logo je jen začátek

Navrheneme Vám logo

nebo kompletní identitu (CI)!

Umíme vytvořit chytlavé logo nebo Vám navrhneme kompletní firemní identitu,

abyste Vaši společnost mohli uceleně prezentovat na všech reklamních materiálech.

Rádi Vám také uděláme redesign Vaše stávajícího loga nebo firemní identity. Ozvěte se.

Polepíme cokoliv

Potřebujete polepit

auto, dodávku nebo autobus?

Vymyslíme grafiku, vytiskneme, polepíme. Jde to snadno!

Polepit umíme jakýkoliv dopravní prostředek, máme certifikaci

na okenní folie (OWV) a zkušenosti s velkými i malými aplikacemi.

Kreativní grafické studio

Za naší tiskárnou stojí tým profesionílních kreativních grafiků a DTP pracovníků, kteří Vám rádi připraví grafický návrh jakékoliv tiskoviny, indoor nebo outdoor reklamy, webového banneru, obalu nebo kompletní firemní identity! Působíme v oboru téměř 30 let a díky tomu máme velké zkušenosti s nejrůznějšími projekty menšího i většího rozsahu. V současné době obsluhujeme desítky firem od těch malých až po nadnárodní korporace, kterým zajišťujeme kompletní grafický a tiskový servis.

Doručení do 24 hod.
u vybraných produktů
Doprava zdarma
od 3.000 Kč
Množstevní slevy
až 80 %
Zkušenosti v oboru
více jak 25 let

Proč oslovit naše grafické studio?

Máme tým profesionálních kreativců i zkušených DTP pracovníků, kteří přesně vědí co dělají a dokážou Vám vyhovět i v rámci složitějších grafických prací nebo zapeklitých požadavků. Vzhledem k tomu, že disponujeme kompletní výrobou a vlastní tiskovou produkcí, víme jak připravit zakázku tak, aby splňovala veškeré požadavky pro digitální, ofsetový nebo velkoplošný tisk a byla realizována přesně tak, jak si představujete! Ať už hledáte grafické studio v Českých Budějovicích, Praze, Ostravě, Liberci, Plzni nebo třeba ve Strakonicích, ozvěte se nám, obsluhujeme klienty po celé ČR a SR!

 

30 let zkušeností se nedá nahradit!

V oboru grafického designu a polygrafie se pohybujeme od roku 1995 a proto víme, že některé věci se jen tak nedají obejít nebo zjednodušit. V dnešní době bohužel nabízí své služby plno laických grafiků, kteří Vám sice navrhnou na oko líbívý design, ale neví nic o následné tiskové produkci a knihařském zpracování. Měsíčně zpracujeme okolo 600 tiskových zakázek a moc dobře víme, že toto je kámen úrazu a počáteční bod problémů u tisku.
Svěřte grafický design Vašich výrobků nebo služeb do rukou odborníků, kteří Vám ušetří nemálo času, starostí a v konečném důsledku i peněz!

 

Grafické studio a tiskárna České Budějovice

 

Specialisté na obalovou grafiku

Umíme navrhovat obaly a etikety, které prodávají! Namátkou jsme navrhovali kompletní produktovou řadu pro firmu Druid, s jejichž výrobky se můžete setkat ve většině marketů a hypermarketů. Dále jsme realizovali obaly pro firmu Biolinie, která se zabývá zdravou výživou a bio potravinami. Umíme vymyslet brand, vytvořit k němu grafiku a uvést jej v život. Zavolejte nebo napište a začněte prodávat!

 

Grafický návrh krabiček pro firmu Biolinie  Grafický návrh krabiček pro Druid

 

Nejmodernější technika a aplikace

K tvorbě grafiky, grafického designu a DTP používáme výhradně moderní vybavení platformy Apple + nejnovější aplikace Adobe. Jdeme s dobou a v rámci realizace grafických návrhů jsme schopni zhotovit vizualizace nebo 3D modely, abyste je mohli prezentovat kolegům, vedení nebo Vašim zákazníkům. Samozřejmostí jsou tiskové výstupy, náhledy a nátisky ve věrohodném provedení. 

 

Grafický návrh bannerů a reklamních ploch

 

Grafické studio ověřené reálnými zákazníky!

Nepotřebujeme si sami psát smyšlená hodnocení a reference. Máme certifikát "Ověřeno zákazníky" na Heureka.cz, kde nás ohodnotili stovky reálných zákazníků, kteří u nás skutečně objednali tvorbu grafiky, tisk vizitek, výrobu rollupů, reklamních plachet, foto pláten neboo třeba plakátů A2! Nic neskrýváme, sami si můžete recenze projít zde.

 

Hodnocení naší tiskárny Heureka