Vzhledem k velkému náporu objednávek před Vánoci může v některých případech docházet ke zpožděním ve výrobě. Děkujeme za pochopení :)

O potisku textilu

 

 

 

Jakou technologii potisku textilu zvolit?

Níže mrkněte na jednotlivé technologie potisku textilu, abyste získali rychlý přehled. S technologí potisku pro Vámi vybraný textil Vám rádi poradíme a doporučíme nejvhodnější technologii potisku textilu.

Kde objednat textil na potisk?

Potisknout či brandovat lze prakticky jakýkoliv textil. Nejlepší zkušenosti však máme s těmito dodavateli a výrobci textilu. V nabídce naleznete jak ekonomický textil (řady Basic) vhodný pro jednorázové akce, tak prémiový textil pro náročnější zákazníky. Dále jsou zde speciality jako textil bez etikety za krkem nebo textil z organické bavlny.

  Malfini - kompletní nabídka textilu zde

  bezpotisku.cz - kompletní nabídka textilu zde

Pokud máte vlastní textil, není problém nám jej zaslat a my Vám uděláme potisk nebo výšivku!

 

Jak objednat textil s potiskem?

Je to jednoduché a snadné. Stačí kliknout zde a vybrat zda-li máte zájem o tričko s potiskem, mikinu s potiskem, bundu s potiskem nebo třeba pracovní oděvy či dětské oblečení. Následně vyberete jaký rozsah potisku textilu preferujete jako např. logo na srdce, logo na srdce a záda nebo např. obrázek zepředu. Poté již vyberete počet ks, doplníte do poznámky velikosti, nahrajete logo / obrázek a objednáte! Vše hotové do 3 minut! Rovněž Vám můžeme připravit grafiku pro potisk textilu na míru.*

*grafické práce mohou být zpoplatněny v závislosti na složitosti Vámi požadované grafiky pro potisk textilu. O ceně grafických prací budete informováni předem.

 

Ukázky a reference textilu s potiskem

Níže se můžete mrknout na zlomek naší produkce reklamního textilu s potiskem, který jsme dodali našim novým i pravidelným zákazníkům:

 

 

 

 

Máte zájem o něco speciálního?

Vyplňte krátký kontaktní formulář a my se Vám ozveme a se vším rádi poradíme.