Nově expresní potisk textilu! Trička, mikiny, polokošile, pracovní oděvy a další s vlastním potiskem. Objednávejte online, za 3 minuty hotovo! 

O nás

Kdo jsme?

Jsme jihočeské grafické studio a tiskárna a nabízíme Vám špičkový digitální, ofsetový a velkoplošný tisk.

V reklamě, tiskové produkci a grafickém designu se pohybujeme více jak 25 let. Jsme schopni nabídnout tiskoviny od 1 kusu až po desítky a stovky tisíc kusů. Klademe velký důraz na kvalitu, ale také rychlost, která je pro dnešní dobu velmi podstatná.  Máme k dispozici tým zkušených profesionálních grafiků a DTP pracovníků, kteří zkontrolují Vaše tisková data nebo připraví kreativní grafický design (mrkněte na naše práce zde).

Většinu tiskovin expedujeme do 48 hod. od objednání a jsme schopni je dodat v rámci ČR, na Slovensko, do Německa, Rakouska, Maďarska, ale také třeba do Norska, Velké Británie, Švédska, Dánska a dalších zemí. 

Tak tiskni si snadno, rychle a hlavně online za nejlepší ceny!

Ofsetový, digitální a velkoplošný tisk expres

 

Co je u nás nového?

Dejte nám like a buďte neustále informováni o výhodných akcích a slevách nejen na tiskoviny!

Co umíme vyrobit?

Tiskneme již od 1 ks! Portfolio produktů je následující: 

‣ vizitky, komplimentky, visačky, pozvánky, oznámení, pohlednice

‣ letáky, plakáty, skládačky, prospekty, mapy, pexesa

‣ brožury, katalogy, magazíny, časopisy, sešity

‣ noviny, periodika, oběžníky, zpravodaje

 firemní desky, bloky, dopisní papíry, tiskopisy

‣ krabičky, výseky, hmatníky, woblery, wrapy

diáře a zápisníky

‣ etikety, samolepky, obaly

‣ samopropisy, CMR, formuláře

‣ kalendáře stolní, kalendáře nástěnné, jednostranné na zeď

‣ knihy a publikace

nejrůznější polepy (výlohy, dopravní prostředky atd.), samolepky (polymer, monomer), rollupy, reklamní plachty, foto plátna, foto obrazy, reklamní/akční plakáty (postery) a další.

webdesign, produktová a promo videa, 3D vizualizace a rendery

veškeré reklamní a propagační předměty (výroba a dodávka reklamních propisek, USB flash disků, hrníčků, potisk textilu, RFID karty a čipy, vizitkáře, metry (skládací i svinovací), diáře, zápisníky atd.)

 

Neváhejte a zašlete nám Vaši poptávku na obchod@tisknisi.cz. Reagujeme bleskově.

 

Pro koho tiskneme?

Umíme obsloužit velké korporátní firmy, ale i jednotlivce a živnostníky. Zde je několik málo firem s kterými pravidelně a dlouhodobě spolupracujeme.

Naši zákazníci a partneři

Jak to u nás vypadá?

Pro tisk a finální zpracování využíváme nejmodernější strojové vybavení, které je v současné době na trhu. O tisk se starají špičkové německé ofsetové stroje KBA Rapida, digitální ofsety Konica Minolta a plotry Mimaki. Samozřejmostí je možnost laminování a lakování (UV i parciální). Dokončující zpracování jako řezání, skládání / bigování, výsek, šití (vazba V1), lepení (vazba V2), kroužkovou vazbu, vrtání či jakékoliv kompletování provádíme bez potřeby kooperace v naší vlastní knihárně. Rádi vymyslíme balení, distribuci nebo logistiku na míru. V případě zájmu Vás rádi provedeme naší výrobou nebo pozveme k náhledu / nájezdu tisku.

Nová výrobní hala tiskárny   Zasedací místnost tisknisi   Ofsetový tisk tisknisi   Denzitometr ofsetového stroje   Knihařské zpracování tisknisi   Falcovačka, skládací stroj po tisku  Linka brožury a katalogy V1, 2 skobičky ve hřbetu   Falcovačka, skládání a bigování   Digitální tisk tisknisi   Výroba vizitek tisknisi   Řezání vizitek velmi rychle   Tisk kalendářů tisknisi   Velkoformátový tisk tisknisi   Velkoplošný tisk plakátů a posterů na plotru Mimaki CJV150   Balení tiskovin