Šablony zdarma

Nejjednodušší online návrh a tisk

dárkových poukazů, PF nebo DL letáků!

Rychlý a jednoduchý online návrh dárkových poukazů, pozvánek, voucherů, PF a DL letáků.
Stovky šablon k návrhu zcela zdarma pro naše zákazníky!
Možnost nahrát vlastní obrázek nebo logo, hotovo do 3 minut!

Šablony zdarma

Tiskni si PF 2024 online!

Stačí vybrat šablonu.

Vyberte šablonu, doplňte texty a nahrajte obrázek / logo pokud chcete.

Ano tak snadné to je! Online návrh PF 2024 jednodušší už být nemůže!

Tak tisknisi :)

Chci objednat!

Tisk DL letáků, voucherů, dárkových poukazů, voucherů, nebo třeba pozvánek

Není třeba hledat grafika a řešit zdlouhavé korektury, opravy, chyby...
U nás si vše navrhnete sami, jednoduše a online. Hotovo do 3 minut!

 

 

Vyberte si z naší nabídky

Vyberte si z našich hotových šablon na letáky, dárkové poukazy, vouchery, pozvánky nebo PFka a navrhněte si je online!
Nebo jednoduše nahrajte již připravená tisková data, do 3 minut objednáno.
Formát 1/3 A4 - DL, 210 x 99 mm.

Doručení do 24 hod.
u vybraných produktů
Doprava zdarma
od 3.000 Kč
Množstevní slevy
až 80 %
Zkušenosti v oboru
více jak 25 let

Proč tisknout dárkové poukazy, PF a DL letáky u nás?

Vše je naprosto jednoduché, intuitivní a rychlé. Objednávku na tisk dárkových poukazů nebo pozvánek vyřídíte online z pohodlí domova nebo kanceláře. Navíc za nejlepší ceny a s možností expresní expedice ještě dnes.

 

Bohaté zkušenosti s tiskem (nejen) DL letáků!

Jsme profesionálové ve svém oboru. V oblasti reklamy a tisku působíme od roku 1995. Například v loňském roce jsme zpracovali bezmála 9.000 objednávek! To už je pořádná porce a záruka pro Vás, že si poradíme i s Vaší zakázkou. Nerozlišujeme jestli jste živnostník, malá firma nebo nadnárodní korporace, rádi vytiskneme zakázku každému!

Nejen DL letáky, dárkové poukazy a PFka pravidelně tiskneme pro firmy jako:

Reference tiskárna

Potřebujete dárkové poukazy do 24 hod.? Není problém!

Neslibujeme nesplnitelné jako ostatní! Garantujeme Vám, že DL letáky, dárkové poukazy nbeo PF expedujeme v udávaném termínu! Nabízíme 3 režimy expedic. Standardní expedice DL letáků a dárkových poukazů do 48 hod. od objednání, Expresní expedice do 24 hod. od objednání a ultra expresní expedice s možností odeslání ještě dnes (platí pro pracovní dny, neplatí pro svátky a víkendy). Více informací o možnostech dodání a podmínek dodržení udávaných termínů naleznete zde. Všechny zákazníky průběžně informujeme o stavu objednávky + máte možnost sledovat stav v zákaznickém účtu.

Expresní tisk a dodávka vizitek

 

Tisk dárkových poukazů ověřený reálnými zákazníky!

Nepotřebujeme si sami psát smyšlená hodnocení a reference. Máme stovky recenzí od spokojených zákazníků na Heureka.cz, kteří u nás skutečně objednali tisk vizitek, letáků, brožur, kalendářů a dalších tiskovin!

 

Reference heureka tiskárna

 

Nemáte vlastní grafiku? Vyberte si z desítek šablon na dárkové poukazy, pozvánky nebo PF!

Nechat si vyhotovit grafický návrh jakýchkoliv tiskovin je pro mnoho lidí problematické. Stojí to velké množství úsilí a hlavně peněz. Mnohdy je komunikace s grafikem neefektivní a zdlouhavá. U nás je to jiné. Stačí si vybrat z více než 100 šablon na dárkové poukazy, DL letáky, PF, pozvánky nebo vouchery, které jsou pro naše zákazníky zcela zdarma! Šablonu si jednoduše upravíte online - vyberete si z více než 70 druhů fontů, upravíte jeho velikost, barvy, zarovnání nebo třeba tučnost (stejně jako ve Wordu). Pokud si z našich vzorů vizitek nevyberete, můžete zvolit univerzální šablonu DL letáku nebo dárkového poukazu, kterou si navrhnete na míru a můžete nahrát třeba vlastní obrázek nebo logo.

 

Online editor dárkových poukazů

 

Kontrola dat před tiskem + drobné úpravy zdarma!

Nejste si jisti zda-li Vaše vlastní grafické podklady splňují veškeré náležitosti proto, aby byly vytištěny v co nejvyšší možné kvalitě? U nás se strachovat nemusíte! V případě drobných chyb a nedostatků vše opravujeme ZDARMA a ihned! Stejně tak Vám zdarma opravíme např. telefonní číslo nebo e-mail. Samozřejmostí jsou i náročnější úpravy tiskvoin (kompletní grafický návrh, překreslení původní grafiky, retuš obrázků atd.) - za poplatek (hodinová sazba grafika).

Kontrola vizitek před tiskem zdarma

 

Široká škála potisknutelných materiálů na dárkové poukazy a DL letáky!

V nabídce máme širokou škálu nejrůznějších standardních i luxusních papírů. Mnoho tiskáren tiskne dárkové poukazy, pozvánky nebo PF na slabé papíry typu 250g nebo 300g. My jsme toho názoru, že dárkové poukazy a PFka mají být na silném a pevném prémiovém papíru! Proto naše nabídka začíná na 350g lesklé nebo matné křídě. Dále je možnost tisknout na 400g křídu, luxusní strukturované papíry, plasty, magnety nebo třeba samolepky. Velmi žádanou záležitostí jsou vrsrvené sendvičové papíry, které se dají použít na vizitky, ale i luxusní dárkové poukazy, letáky nebo pozvánky s barevnými proklady, které začínají na tloušťce 650g a vrstvením lze docílit až 1.000g! Samozřejmostí je možnost laminace - lesk, mat nebo ultra hebké soft touch! Pokud si nevíte rady jaký papír vybrat, objednejte si náš kapesní vzorník papírů!

 

Vrstvené vizitky Multiloft až 1000g   Magnetické vizitky   Vizitky z plastu na PET materiálu   Vizitky s laminací lesk, mat nebo soft touch

 

Expresní řešení reklamací tisku

Víme, že se sem tam něco pokazí a ačkoliv máme naše stroje a systémy nadstandardně automatizované, pracují s nimi lidé, kteří čas od času nějakou chybu udělají. Maximální lhůta pro reklamaci (30 dní) však u nás neplatí! Pokud nám dodáte fotky pokažených tiskovin a je jasně prokazatelné, že chyba vznikla na naší straně, tiskoviny dáváme okamžitě přetisknout v režimu express (pokud to lze, tak ještě ten samý den) a následně expedujeme k Vám! Původní pokažené tiskoviny si můžete jako omluvu ponechat - není třeba je zasílat zpět.

Expresní řešení reklamací