KOŠÍK JE PRÁZDNÝ


Pokračovat v nákupu
Cena celkem bez DPH 0 Cena celkem s DPH 0

Nakupte ještě za 2 500 Kč a získejte dopravu zdarma!

Expedice

Objednávky s termínem expedice do 21.12.2018 přijaté do úterý 18.12.2018 12:00 hod. budou předány dopravcům nejpozději následující pracovní den, aby mohli být doručeny do Vánoc tj. pátek 21.12.2018.

Termín expedice = termín předání zásilky vybranému přepravci, příp. termín kdy je zboží připraveno k vyzvednutí.

Nabízíme 3 typy termínů expedice:

- standard (standardní termín odeslání)

- express (odeslání zítra při zadání objednávky do 23:59 hod.)

- ultra express (odeslání ještě dnes při zadání objednávky do 10:59 hod.)

Daný termín expedice vždy zvolíte v kalkulačce u konkrétního produktu. U některých produktů bohužel není možné objednat expresně či ultra expresně z důvodu technologického postupu. Termíny expedice jsou platné pouze pro všední / pracovní dny!

Berte prosím na vědomí: Pokud zasíláte vlastní podklady pro tisk a tyto budou následně naším DTP pracovníkem prověřeny a uznány za nekorektní, posouvá se udávaný termín expedice o dobu, než-li budou tyto podklady dodány ve správné formě (ze strany zákazníka) nebo opraveny po vzájemné dohodě s naším grafikem (do 3 prac. dnů max.).

 

Potřebujete domluvit individuální termín dodání? Napište jej do poznámky k objednávce nebo volejte +420 731 153 583 a pište na obchod@tisknisi.cz. Podrobné informace o termínech dodání, dopravcích a možnostech platby naleznete zde: Dodání a platby.

Datum, kdy bude vaše zboží připraveno k odběru, případně předáno dopravci
19. 01. 2019

Objednejte si další produkty a ušetřete za dopravu!