Vánoční dárek od nás!

Stylové visačky na dárky

ke každé obejdnávce zdarma!

Stop lihovým fixům na vánočním balícím papíru! Letoční Vánoce

ozdobte dárky pro Vaše blízké stylovými visačkami od nás, které

dostanete zcela zdarma ke každé objednávce! Tak tisknisi!

Špičkový velkoplošný tisk

Tiskni si do formátu A0

za nejlepší ceny!

Řezaná reklama, plakáty, rollupy, plachty, tvarové samolepky a další.

Velkoplošný tisk

Potřebujete rychle rollup, reklamní plachtu na plot nebo kulaté samolepky? Níže stačí vybrat, nahrát data a objednat. Vše hotové do 3 minut.

Doručení do 24 hod.
u vybraných produktů
Doprava zdarma
od 2.500 Kč
Množstevní slevy
až 80 %
Ověřeno zákazníky
na Heureka.cz

Proč tisknout u naší tiskárny?

Vše je naprosto jednoduché, intuitivní a rychlé. Objednávku vyřídíte online z pohodlí domova nebo kanceláře. Navíc za nejlepší ceny a s možností expresní expedice ještě dnes. Pokud vše objednáte naráz, ušetříte stovky až tisíce korun za dopravné! U nás jej totiž máte od 2.500 Kč bez DPH zdarma!

 

Velkoplošný tisk ve špičkové kvalitě pro interiér i exteriér!

Pro velkoplošný tisk využíváme nejmodernější velkoplošné tiskárny, které jsou v současné době na trhu. Jedná se o japonské stroje Mimaki, které umí tisknout do formátu A0 v extrémní kvalitě použitelné i pro náročné venkovní aplikace. Samozřejmostí je i tvarový ořez libovolných tvarů na řezacích plotrech. Tisk je možný již od 1 ks na papír, monomerické a polymerické samolepky, plasty, frontlity, plachtoviny, vlajkoviny, plátna a další materiály.

 

Tisk samolepek již od 189 Kč/m2!

Vzhledem k velkému objemu výroby jsme schopni nabídnout velmi zajímavé ceny i těm, kteří měsíčně neobjednávají 100ky metrů čtverečních tisků! Tiskneme na vysoce kvalitní materiály od renomovaných výrobců jako MacTac, 3M, Oracal nebo Avery. PVC samolepky dodáváme na monomeru (trvanlivost 3-4 roky), polymeru (4-6 let), transparentní folii nebo na široké škále barevných litých fólií v lesklých a matných provedeních (černá, stříbrná, zlatá, metalická atd.). Pro zvýšení odolnosti samolepek nabízíme lesklou a matnou laminaci kvalitní fólií.

 

  

 

Expresní realizace Vaší zakázky kdykoliv!

Neslibujeme nesplnitelné jako ostatní! Garantujeme Vám, že velkoplošné tisky expedujeme v udávaném termínu! Nabízíme 3 režimy expedic. Standardní expedice do 48 hod. od objednání, Expresní expedice do 24 hod. od objednání a ultra expresní expedice s možností odeslání ještě dnes (platí pro pracovní dny, neplatí pro svátky a víkendy). Více informací o možnostech dodání a podmínek dodržení udávaných termínů naleznete zde. Všechny zákazníky průběžně informujeme o stavu objednávky + máte možnost sledovat stav v zákaznickém účtu.

Pokud potřebujete sjednat individuální termín dodání, neváhejte se nám ozvat, budeme se snažit vyjít vstříc!

 

 

Tiskárna ověřená reálnými zákazníky!

Nepotřebujeme si sami psát smyšlená hodnocení a reference. Máme zlatý certifikát "Ověřeno zákazníky" na Heureka.cz, kde nás ohodnotili stovky reálných zákazníků, kteří u nás skutečně objednali výrobu rollupů, reklamních plachet, foto pláten neboo třeba plakátů A2! Nic neskrýváme, sami si můžete recenze projít zde.

 

 

Kontrola tiskových dat před tiskem + drobné úpravy zdarma!

Nejste si jisti zda-li Vaše tiskoviny splňují veškeré náležitosti proto, aby byly vytištěny v co nejvyšší možné kvalitě? U nás se strachovat nemusíte! V případě drobných chyb a nedostatků vše opravujeme ZDARMA a ihned! Samozřejmostí jsou i náročnější úpravy tiskových dat (sazba a zlom, retuše, překreslení log nebo vektorů atd.) nebo kreativní grafika na míru. Stačí se nám ozvat na obchod@tisknisi.cz.

 

 

Rollup vč. konstrukce již od 864 Kč!

Potřebujete nechat rychle vyrobit rollup na veletrh, prezentaci, školení nebo prostě jako efektivní a přenosnou reklamu pro každodenní využití? To jste u nás správně. Nabízíme výrobu rollupů za bezkonkurenční ceny s expedicí do 48 hod.! Máte možnost objednat ekonomickou a lehkou konstrukci rollupu vhodnou pro jednorázové akce nebo kvalitnější prémiovou (těžší) konstrukci pro opakované využití. Samozřejmostí je špičkový tisk plachty rollupy na kvalitní PET a PP folie nebo na banner frontlit (plachtovinu). Součástí každého rollupu je praktický látkový obal pro snadné přenesení a uskladnění.