Nejlevnější rollup v ČR

Výroba rollupu vč. konstrukce

jen 952 Kč bez DPH do 48 hod.!

Potřebujete rychle kvalitní rollup na prezentaci, výstavu nebo školení?
Stačí nahrát tisková data a objednat! Všechny rollupy vyrábíme expres
v nejvyšší možné kvalitě. V případě pravidelné spolupráce nabídneme ještě výhodnější ceny, ozvěte se.

Samolepky za nejlepší ceny

Tisk samolepek všeho druhu

za ceny již od 189 Kč/m2!

Potřebujete polepit výlohu, auto nebo jakýkoliv jiný povrch? Tiskneme na veškeré
dostupné materiály v nejvyšší kvalitě! Monomer, polymer, transparentka, reflexka,
neonka, pískovka, OWV, podlahová samolepka a další. Možnost dodání na
přenosové folii samozřejmostí. Prostě řezaná reklama na míru!

Špičkový velkoplošný tisk

Reklamu umíme dělat

i ve velkém (formátu)!

Využíváme nejmodernější velkoplošné tiskárny, které jsou v současné době na trhu
japonské stroje Mimaki, které umí tisknout do formátu A0 v extrémní kvalitě
použitelné i pro náročné venkovní aplikace
. Ořez libovolných tvarů na řezacích
plotrech samozřejmostí. Tisk je možný již od 1 ks na jakýkoliv materiál.

Velkoplošný tisk

Potřebujete rychle rollup, reklamní plachtu na plot nebo kulaté samolepky? Níže stačí vybrat, nahrát data a objednat. Vše hotové do 3 minut.

Doručení do 24 hod.
u vybraných produktů
Doprava zdarma
od 2.500 Kč
Množstevní slevy
až 80 %
Ověřeno zákazníky
na Heureka.cz

Proč tisknout u naší tiskárny?

Vše je naprosto jednoduché, intuitivní a rychlé. Objednávku vyřídíte online z pohodlí domova nebo kanceláře. Navíc za nejlepší ceny a s možností expresní expedice ještě dnes. Pokud vše objednáte naráz, ušetříte stovky až tisíce korun za dopravné! U nás jej totiž máte od 2.500 Kč bez DPH zdarma!

 

Velkoplošný tisk ve špičkové kvalitě pro interiér i exteriér!

Pro velkoplošný tisk využíváme nejmodernější velkoplošné tiskárny, které jsou v současné době na trhu. Jedná se o japonské stroje Mimaki, které umí tisknout do formátu A0 v extrémní kvalitě použitelné i pro náročné venkovní aplikace. Samozřejmostí je i tvarový ořez libovolných tvarů na řezacích plotrech. Tisk je možný již od 1 ks na papír, monomerické a polymerické samolepky, plasty, frontlity, plachtoviny, vlajkoviny, plátna a další materiály.

 

Tisk samolepek již od 189 Kč/m2!

Vzhledem k velkému objemu výroby jsme schopni nabídnout velmi zajímavé ceny i těm, kteří měsíčně neobjednávají 100ky metrů čtverečních tisků! Tiskneme na vysoce kvalitní materiály od renomovaných výrobců jako MacTac, 3M, Oracal nebo Avery. PVC samolepky dodáváme na monomeru (trvanlivost 3-4 roky), polymeru (4-6 let), transparentní folii nebo na široké škále barevných litých fólií v lesklých a matných provedeních (černá, stříbrná, zlatá, metalická atd.). Pro zvýšení odolnosti samolepek nabízíme lesklou a matnou laminaci kvalitní fólií.

 

  

 

Expresní realizace Vaší zakázky kdykoliv!

Neslibujeme nesplnitelné jako ostatní! Garantujeme Vám, že velkoplošné tisky expedujeme v udávaném termínu! Nabízíme 3 režimy expedic. Standardní expedice do 48 hod. od objednání, Expresní expedice do 24 hod. od objednání a ultra expresní expedice s možností odeslání ještě dnes (platí pro pracovní dny, neplatí pro svátky a víkendy). Více informací o možnostech dodání a podmínek dodržení udávaných termínů naleznete zde. Všechny zákazníky průběžně informujeme o stavu objednávky + máte možnost sledovat stav v zákaznickém účtu.

Pokud potřebujete sjednat individuální termín dodání, neváhejte se nám ozvat, budeme se snažit vyjít vstříc!

 

 

Tiskárna ověřená reálnými zákazníky!

Nepotřebujeme si sami psát smyšlená hodnocení a reference. Máme zlatý certifikát "Ověřeno zákazníky" na Heureka.cz, kde nás ohodnotili stovky reálných zákazníků, kteří u nás skutečně objednali výrobu rollupů, reklamních plachet, foto pláten neboo třeba plakátů A2! Nic neskrýváme, sami si můžete recenze projít zde.

 

 

Kontrola tiskových dat před tiskem + drobné úpravy zdarma!

Nejste si jisti zda-li Vaše tiskoviny splňují veškeré náležitosti proto, aby byly vytištěny v co nejvyšší možné kvalitě? U nás se strachovat nemusíte! V případě drobných chyb a nedostatků vše opravujeme ZDARMA a ihned! Samozřejmostí jsou i náročnější úpravy tiskových dat (sazba a zlom, retuše, překreslení log nebo vektorů atd.) nebo kreativní grafika na míru. Stačí se nám ozvat na obchod@tisknisi.cz.

 

 

Rollup vč. konstrukce již od 864 Kč!

Potřebujete nechat rychle vyrobit rollup na veletrh, prezentaci, školení nebo prostě jako efektivní a přenosnou reklamu pro každodenní využití? To jste u nás správně. Nabízíme výrobu rollupů za bezkonkurenční ceny s expedicí do 48 hod.! Máte možnost objednat ekonomickou a lehkou konstrukci rollupu vhodnou pro jednorázové akce nebo kvalitnější prémiovou (těžší) konstrukci pro opakované využití. Samozřejmostí je špičkový tisk plachty rollupy na kvalitní PET a PP folie nebo na banner frontlit (plachtovinu). Součástí každého rollupu je praktický látkový obal pro snadné přenesení a uskladnění.