Chci navrhnout polep vozidla

Navrhneme Vám polepy firemních vozidel, které na silnici nikdo nepřehlédne! Umíme navrhnout decentní polepy i kompletní celopolep (zabalení) specifickou grafikou. Zajišťujeme kompletní servis od návrhu až po realizaci přímo v naší dílně (žádná kooperace). Tím pádem můžeme garantovat velmi zajímavé ceny grafiky i výroby + rychlé a kvalitní dodání.

 

Grafické návrhy polepů vozidel vč. realizace polepu

Níže se můžete podívat na pár ukázek realizovaných polepů vozidel a dopravních prostředků. Na většinu projektů jsme realizovali kompletní grafické zpracování, předtiskovou přípravu a následní lepení v naší dílně. Polepy aut, motorek nebo třeba lodí umíme zajistit na klíč.

Grafický návrh polepu dodávky  Grafický návrh a polep dodávky DPMCB  Grafický návrh a polep vozů MP Soběslav  Grafický návrh a polep dodávky VW Multivan  Grafický návrh a polep vozu Bozer  Grafický návrh a polep dodávky VW Transporter  Grafický návrh a polep bugyny FFA  Grafický návrh a polep dodávky TSE    Grafický návrh a polep Martini    Polep Dekra  Grafický návrh a polep auta  Grafický návrh a polep dodávky VW Multivan    

 

Garance spokojenosti

Nemusíte se bát, že se Vám grafický návrh od nás nebude líbit. Uděláme maximum, aby se grafika loga dokončila k Vaší plné spokojenosti. Rádi tedy připravíme více variant, v případě že s prvními návrhy nebudete spokojeni. 

 

Máte o tvorbu a realizaci polepu dopravního prostředku?

Vyplňte krátký kontaktní formulář a my se Vám ozveme a se vším rádi poradíme.