LETNÍ PROVOZ  Vzhledem k probíhajícím dovoleným může v ojedinělých případech docházet ke zpoždění expedic zásilek. V případě urgencí pište na podpora@tisknisi.cz. Děkujeme a užívejte léto!

Papírové kapesníčky v krabičce s vlastním potiskem

Nově nabízíme netradiční reklamní dárky pro Vaše klienty a partnery - papírové kapesníky v krabičce s vlastním firemní potiskem! Možnost jakéhokoliv potisku / celopotisku Vaším brandem. Objednat lze minimálně 100 ks krabiček a více.

Krabičky na kapesníky lze vyrobit v klasických i netradičních tvarech. Nabízíme klasické kostky a kvádry, ale také atypické tvary jako domeček, kamion, hexagon, kompaktní balení do auta atd. Na Vaše přání vymyslíme a vyrobíme jakýkoliv tvar a k tomu výsekovou raznici.

 

Rádi Vám připravíme grafiku na míru na krabičky na kapesníky s vlastním potiskem. Stačí zaslat logo, obrázky a příp. texty. Grafik vám zašle náhled a vizualizaci před samotným tiskem.

Balení krabiček s kapesníky probíhá strojově do teplem smrštitelné folie. Balení je standardně po 10 ks, je však možné balit i po 1 ks a stohovat na paletu.

 

Jak dlouho trvá výroba papírových kapesníků v krabičce s potiskem?

Závisí na počtu objednaných kusů a vytíženosti naší tiskárny. Zpravidla např. 100 ks dodáváme do 3 prac. dní, 300 ks do 5 pracovních dní, 500 ks a více trvá cca. 7 - 10 pracovních dní.

 

Ceny papírových kapesníků v krabičce s potiskem

Minimální odběr je 100 ks. V případě zájmu poskytneme šablonu pro přípravu krabičky s potiskem nebo připravíme grafický návrh dle hodinové sazby grafika. Data stačí dodat ve formát PDF nebo .ai, .psd a další. Samozřejmostí je kontrola Vaši tiskových dat, konzultace a drobné úpravy zdarma!

Ceny papírových kapesníků v krabičce s firemním potiskem si můžete spočítat online výše v naší chytré kalkulačce a rovnou objednat zde: https://www.tisknisi.cz/cs/produkty/detail/papirova-kapesnicky-v-krabicce-s-vlastnim-potiskem

V případě pravidelných odběrů nabídneme velmi zajímavé ceny!

 

Ukázky krabiček na kapesníky s potiskem