Potisk reklamních předmětů

Jaké jsou možnosti potisku a brandingu reklamních předmětů u nás? S volbou technologie si nemusíte lámat hlavu, vždy Vám poradíme nebo vybereme nejvhodnější technologii, aby potisk reklamních předmětů vypadal co nejdéle a nezruinoval Vaši peněženku :-)

 

digitalni transferDIGITÁLNÍ TRANSFER

Tento proces je optimalizován pro digitální tisk menšího množství položek bez barevného omezení.

Příklady použití: složky, mapy, batohy,tašky z netkané textilie, výrobky z korku, fotbalové míče.

 

 

vysivkaVÝŠIVKA

Touto technologií je možné vyšívat i vícebarevné motivy téměř na jakýkoliv textilní výrobek od ručníků, tašek, čepic až po  trička, který je možné upnout do vyšívacího stroje.

Příklady použití: ručníky, deky, čepice/snapbacky, konferenční tašky

 

 

razbaRAŽBA

Ražba za tepla se provádí pomocí horké lisovací raznice, která pomocí tlaku vyrazí váš vzor do kůže nebo imitace kůže. Tato technika také umožňuje přenášet metalickou nebo pigmentovou povrchovou úpravu tak aby vytvořila barevný motiv vašeho potisku.

Příklady použití: klíčenky, diáře, poznámkové bloky, peněženky.

 

 

3D etiketa pryskyřice3D ETIKETOVÁNÍ

3D etiketování nebo-li doming spočívá v aplikaci čiré pryskyřice (epoxidové pryskyřice) na vytisknutou nálepku. Vrstva pryskyřice tak vytváří hloubku a ochranu s prostorovým 3D efektem. Konečný výsledek je lesklý, velice stálý a odolný proti vnějším vlivům.

Příklady použití: USB flash disky, klíčenky, pera, samolepky.

 

 

laserové gravírováníLASER

Laser je velice přesná potisková metoda s dlouhotrvajícím výsledkem. Laserový paprsek vypálí vaši grafiku do tvrdých povrchů. Kromě kovu lze laserem potisknout i dřevo, kůži/PU a sklo s vynikajícím a elegantním výsledkem.

Příklady použití: kovová pera a propisky, klíčenky; dřevěné položky, vizitkáře a výrobky z korku.

 

 

SÍTOTISK

Sítotisk je tisková technika na reklamní předměty, která dodává výslednému potisku důvěryhodnost a dlouhotrvající výsledek. Tuto metodu lze použít na hladké povrchy. Potisk reklamních předmětů ve vysokém rozlišení s možností potisku více než jednou barvou.

Příklady použití: zápisníky, pravítka, lékovky.

 

 

rotační sítotisk

ROTAČNÍ SÍTOTISK

Rotační sítotisk je technologie s využitím podobného procesu jako klasický sítotisk, s tím rozdílem, že optimalizovaná na 360° potisk reklamních předmětů a dárků. Tento proces je určen především pro potisk per a propisek.

Příklady použití: pera, propisky, tužky a další.

 

 

potisk textilu

TEXTILNÍ TISK

Metoda podobná sítotisku, avšak optimalizovaná pro potisk textilních materiálů.

Příklady použití: zástěry, fleece, netkané tašky.

 

 

 

potisk hrnků

SUBLIMACE

Sublimace nabízí výhodu v tom, že je možné ji použít na konkávních předmětech (hrnky s rovnou stěnou). Tato technologie se vyznačuje vysokým rozlišením potisku a kvalitou. Výsledný potisk vydrží velké teploty.

Příklady použití: Hrnky.

 

 

tampon tisk

TAMPONTISK

Proces se používá hlavně pro tisk malých reklamních předmětů a dárků, jako jsou pera. Je univerzální a velice dobře se přizpůsobuje zakřiveným tvarům. Tamponový tisk je jednou z nejekonomičtějších potiskových technologií pro široké spektrum výrobků.

Příklady použití: Plastová pera, USB flash disky, klíčenky.

 

 

transfer

TRANSFER

Tato metoda umožňuje potisk nejrůznějších typů tkanin a je velmi ekonomická pro vícebarevný tisk malého množství produktů.

Příklady použití: zástěry, tašky, batohy, netkané tašky, korek, fotbalové míče.

 

 

Stricker-Europe

DIGTÁLNÍ UV TISK

UV tisk nabízí velké výhody v rychlosti a záruce vysoké kvality potisku reklamních předmětů a dárků. Tato technika je vhodná pro použití plnobarevného potisku. Ideální také pro malé množství položek. Lze tisknout i na lehce zakřivené povrchy.

Příklady použití: pera, klíčenky, pravítka, poznámkové bloky.

 

 

branding samolepkou

POLEP PVC SAMOLEPKOU

Grafika je vytištěna digitálně ve vysokém rozlišení na bílé vinylové (PVC) samolepky. Po natištění se samolepky přesným ořezem vytvarují dle požadavků. Samolepky se převážně využívají pro značení reklamních předmětů, kde není technicky možné použít jinou technologii potisku.

 

 

 

vypalování

VYPALOVÁNÍ

Vypalování je tisková technika, při které se k přenosu loga na produkt nanášejí speciální barvy za použití vysokých teplot. Je ideální pro sklo, keramiku nebo porcelán. K dispozici jsou 2 možnosti: nízká teplota, možná u log až 10 plných barev; a možnost vysoké teploty, která zaručuje delší trvanlivost a může být použita pro černé a / nebo bílé.
 

 

 

přímý tisk na textil

PŘÍMÝ TISK NA TEXTIL

Přímý tisk na látku je technika plnobarevného digitálního tisku pro textil, ideálně pro menší množství.

 

 

 

pískování

PÍSKOVÁNÍ

Pískování vytváří 3D efekt s možností nejtitěrnějších detailů. Tato technika je ideální pro sklo keramiku a porcelán.

 

 

 

rotační laser

ROTAČNÍ LASER

Laserování optimalizované na potisk v 360º reklamních předmětů a dárků.
Ideální pro kuličková pera, lahve, termohrnky atd.