Vzhledem k velkému náporu objednávek před Vánoci může v některých případech docházet ke zpožděním ve výrobě. Děkujeme za pochopení :)

ŽHAVÁ NOVINKA V ČR - VRSTVENÉ VIZITKY MULTILOFT 650g!

Jako jedni z mála v ČR nabízíme výrobu ultra silných vrstvených vizitek Multiloft (nebo také sendvičových vizitek) o plošné hmotnosti až 650g a s barevným prokladem dle vlastní volby! Exkluzivní záležitost, kterou ohromíte každého, kdo dostane vizitku do ruky!

 

Banner vrstvené vizitky

 

Co jsou vrstvené nebo sendvičové vizitky Multiloft?

Jedná se o zvláštní druh vizitek, které jsou velmi silné a efektní. Každá jednotlivá vizitka Multiloft se skládá z 3 vrstev (jednotlivých vizitek): horní potištěná strana vizitky, barevný proklad a dolní potištěná strana vizitky.

 

Tyto vizitky Multiloft se formou potisku prakticky neliší od standardních vizitek, také se potiskují jednostranně nebo oboustranně. Výrazně se však odlišují vysokou tvrdostí a barevným prokladem uprostřed (viz barvy, které můžete zvolit níže).

Vrstvené vizitkyVrstvené vizitky detailVrstvené vizitky porovnáníVrstvené vizitky

Prostřední vrstva, kterou se obě potisknuté vrstvy proloží, je barevná. Vrstvené nebo taky sendvičové vizitky lze proložit i bílou vrstvou, čím docílíte efektu ultra tvrdé vizitky "klasického" ražení. Na výběr máte celkem 12 barev:

Barvy prokladů vizitek

 

Jaké jsou možnosti potisku vrstvených vizitek Multiloft?

Stejně jako u klasických vizitek lze potisknout přední i zadní stranu vizitky, a to bez jakéhokoliv omezeníKvalitu tisku i zpracování je špičková stejně jako kdybyste si u nás objednali tisk vizitek např. na matnou křídu 350g!

Velkou výhodou je možnost volby barevného prokladu podle barevnosti loga nebo grafiky na vizitce. To následně působí velmi exkluzivně a reprezentativně.

Tisk vrstvených vizitek

 

Kolik vrstevné vizitky Multiloft stojí?

Níže naleznete kompletní ceník vrstvených vizitek Multiloft. Čím více vizitek Multiloft objednáte, tím nížší je kusová cena. Na vizitky tohoto typu nelze aplikovat laminace ani oblení rohů. Níže uvedené ceny jsou bez DPH 21 % a bez dopravy a platby (od 2.000 Kč zdarma).

 

Jak dlouho trvá výroba vrstvených vizitek Multiloft?

V cuku letu jsou u Vás! Expedujeme do 48 nebo 24 hod. od objednání! Vrstvené vizitky Multiloft odesíláme stejně rychle jako standardní vizitky. Berte však na vědomí, že uvedená doba expedice platí pouze při dodání korektních tiskových dat. Vrstvené vizitky jsou exkluzivní záležitost a proto máme zájem na tom, aby byl výsledný produkt perfektní. Nekorektní tisková data Vám rádi naši profesionální grafici upraví, příp. doporučí jak úpravu provést svépomocí.

 

Jak mohu vrstvené vizitky Multiloft objednat?

Snadno a rychle stejně jako ostatní vizitky! Pokud máte vlastní tisková data, stačí přejít zde. V naší kalkulačce u položky volby papíru zvolíte "vrstvené vizitky 650g". Poté zvolíte barvu prokladu, která se Vám líbí neb koresponduje s grafikou vizitky. Následně nahrajete tisková data a objednáte!

Vrstvené vizitky Multiloft lze objednat i z našich vzorů vizitek! Stačí si vybrat vzor vizitky zde. Na výběr máte více než 250 vzorů vizitek. V naší kalkulačce poté u položky volby papíru zvolíte "vrstvené vizitky 650g". Poté zvolíte barvu prokladu, která se Vám líbí neb koresponduje s grafikou vizitky. Následně nahrajete tisková data a objednáte!