Nově expresní potisk textilu! Trička, mikiny, polokošile, pracovní oděvy a další s vlastním potiskem. Objednávejte online, za 3 minuty hotovo! 

Vzor vizitky Kosmetika 2

vizitka Kosmetika 2, vyniknete jednoduchostí. Kvalitní zpracování a výběr z více než 250 šablon. Tisk vizitek do druhého dne, expresní dodání.

Navrhni si vizitku
Jak na to

Rozměr š x v (mm)
Podle této linky bude Vaše vizitka oříznuta.
POZOR! Vložený text je příliš dlouhý a nemusí být po vytištění viditelný. Zmenšete písmo nebo pokračujte na dalším řádku.
Barva pozadí
Resetovat

Opravdu chcete vymazat veškeré úpravy a začít znovu?

Barva pozadí
Resetovat

Opravdu chcete vymazat všechny provedené textové úpravy??

Spočítej si cenu

začněte klepnutím
na jakýkoliv řádek

Podobné vzory

Spočítej si cenu

Vyberte parametry tiskovin a ihned uvidíte, kolik zaplatíte!

Cena

Máte vybráno kusů
Kč / kus

Tip!

Čím více vizitek objednáte,
tím nížší cenu za kus máte!

Cena celkem Kč bez DPH Cena celkem

 

 

Proč tisk vizitek u nás?


Vizitka. Nejjběžnější tiskovina a tak základní věc v rámci obchodního styku, že ji považujeme za samozřejmost. Přitom se doslova jedná o Vaši vizitku a ten kousek papíru, který předáte Vám může otevřít dveře ke klíčovému zákazníkovi, dodavateli, který Vám ušetří desítky až stovky tisíc ročně nebo k obchodnímu partnerovi, který si Vás díky Vaší vizitce zapamatuje. Proto doporučujeme pečlivě volit údaje, které budete na vizitce mít a zejména grafiku tzn. jak bude vypadat vizitka esteticky. Špičkový tisk vizitek a kvalitní zpracování pak už nechte na nás :-)

S tiskem vizitek  máme zkušenosti více jak 26 let (od roku 1995). Ročně vyprodukujeme bezmála 7 mil. kusů vizitek! Tisk vizitek zajišťujeme na špičkových japonských tiskárnách Konica Minolta, barvy jsou maximálně syté, jasné a kontrastní. Velké náklady tisku vizitek následně realizujeme na špičkových německých ofsetových tiskových strojích KBA (KBA Rapida 75-5 a 75-6L).

Formáty vizitek nabízíme standardní český formát 90 x 50 mm nebo evropský 85 x 55 mm. Není problém vytisknout i atypické a netradiční formáty vizitek (např. čtvercové vizitky, skládané otevírací atd.), stačí nám zaslat poptávku na obchod@tisknisi.cz.

Pokud jste si nevybrali z našich šablon na vizitky zdarma nebo nemáte vlastní data, vytvoříme Vám nezaměnitelnou a působivou grafiku, která Vás odliší od konkurence jednou pro vždy. Stačí nám zaslat texty ve Wordu, obrázky a logo. Do 3 dnů máte krásnou grafiku pro tisk vizitek, která Vás bude skvěle reprezentovat. Grafické zpracování vizitek si můžete objednat zde: https://www.tisknisi.cz/cs/vizitky/chci-grafiku

Vizitky je možné tisknout na velmi široké spektrum papírů, ať už se jedná o klasické křídové lesklé a matné papíry nebo přírodní bezdřevé ofsetové papíry, tisk vizitek můžeme realizovat na nejrůznější strukturované papíry nebo třeba plasty (PET), které najdou uplatnění zejména v gastro průmyslu (vodě odolné a neroztrhnutelné vizitky / kartičky pro bary, kavárny, vinotéky atd.). Samozřejmostí je laminace vizitek (lesk, mat, hedvábná soft touch) nebo parciální UV lakování, které pozvedne tisk Vašich vizitek na úplně jinou úroveň!

Nejčastější papíry pro tisk vizitek jsou křídy v lesku nebo matu o gramážích 300g a 350g. My doporučujeme volit 350g matnou křídu, která má skvělý poměr cena / výkon. Pokud máte radši ještě tvrdší papíry volte extra tvrdý papír 400g nebo příp. vrstvené vizitky s barevnými proklady, které mohou mít tloušťku až 1.000g (můžete použít bílé proklady nebo barevné).

Tisk vizitek je možný objednat již od 50 ks za opravdu skvělé ceny. Např. vytisknout u nás 50 ks vizitek jednostranně vyjde na skvělých 345 Kč bez DPH! Pokud objednáte tisk vizitek společně třeba s dárkovými poukazy a samolepkami, dostanete dopravu zdarma! 

Pro velké vizitkové kampaně jsme schopni bez problému sjednat distribuci do Vámi zvolené lokality nebo vizitky nabalit po vybraných počtech dle dodaného rozdělovníku a distribuovat po celé ČR nebo SR, příp. do celého světa!

Pokud jste větší firma (10 a více zaměstnanců) nabídneme Vám unikátní systém pro online objednávání vizitek! Více informací zde: https://www.tisknisi.cz/cs/vizitkyprofirmy 

Pokud jste reklamní agentura a chcete objednávat vizitky pro své zákazníky, nabídneme ještě zajímavější ceny a možnost objednávat online a s doručením prostřednictvím drop shippingu (Vaším jménem bez uvedené nás jako dodavatele na štítku). Stačí kliknout zde: https://www.tisknisi.cz/cs/vizitkyproreklamniagentury